Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stowarzyszenie rozwoju żeglarstwa w Międzecu

Utworzony przez mc, 22 kwietnia 2008 r. o 15:28
A Ty zrozum to człowieku, że w tym mieście nigdy nie było nic konkretnego, czym można by było się zająć w wolne dni i zająć młodzież. Miasto tak naprawdę nie miało się czym pochwalić, nawet festynów z prawdziwego zdarzenia nie było. Teraz przynajmniej się coś dzieje. A Ciebie najwyraźniej boli to, że to nie Ty wpadłeś na taki pomysł. Trochę więcej inicjatywy i weź się do roboty w końcu. A tak w ogóle to nie wiem, czy wiesz ale 1% podatku z którego się rozliczasz można przekazać na stowarzyszenie i ludzie będący w stowarzyszeniu płacą składki członkowskie. Szukają sponsorów itp. Więc i tak nic nie zwojujesz... bo mam wrażenie, że masz jakieś stare zatargi ze Szczerbickimi i dążysz po trupach do celu, tylko źle trochę wybrałeś, bo Oni mają więcej zwolenników niż przeciwników, bo dla rozwoju miasta robią bardzo dużo i szacunek im za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryla napisał:
A Ty zrozum to człowieku, że w tym mieście nigdy nie było nic konkretnego, czym można by było się zająć w wolne dni i zająć młodzież. Miasto tak naprawdę nie miało się czym pochwalić, nawet festynów z prawdziwego zdarzenia nie było. Teraz przynajmniej się coś dzieje. A Ciebie najwyraźniej boli to, że to nie Ty wpadłeś na taki pomysł. Trochę więcej inicjatywy i weź się do roboty w końcu. A tak w ogóle to nie wiem, czy wiesz ale 1% podatku z którego się rozliczasz można przekazać na stowarzyszenie i ludzie będący w stowarzyszeniu płacą składki członkowskie. Szukają sponsorów itp. Więc i tak nic nie zwojujesz... bo mam wrażenie, że masz jakieś stare zatargi ze Szczerbickimi i dążysz po trupach do celu, tylko źle trochę wybrałeś, bo Oni mają więcej zwolenników niż przeciwników, bo dla rozwoju miasta robią bardzo dużo i szacunek im za to.
zapytaj sie w szkole sredniej o nazwisko szczerbicki co 10 ci powie maluje obrazy i tylko tyle to chyba nie ten sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryla napisał:
A Ty zrozum to człowieku, że w tym mieście nigdy nie było nic konkretnego, czym można by było się zająć w wolne dni i zająć młodzież. Miasto tak naprawdę nie miało się czym pochwalić, nawet festynów z prawdziwego zdarzenia nie było. Teraz przynajmniej się coś dzieje. A Ciebie najwyraźniej boli to, że to nie Ty wpadłeś na taki pomysł. Trochę więcej inicjatywy i weź się do roboty w końcu. A tak w ogóle to nie wiem, czy wiesz ale 1% podatku z którego się rozliczasz można przekazać na stowarzyszenie i ludzie będący w stowarzyszeniu płacą składki członkowskie. Szukają sponsorów itp. Więc i tak nic nie zwojujesz... bo mam wrażenie, że masz jakieś stare zatargi ze Szczerbickimi i dążysz po trupach do celu, tylko źle trochę wybrałeś, bo Oni mają więcej zwolenników niż przeciwników, bo dla rozwoju miasta robią bardzo dużo i szacunek im za to.
Brawo Maryla!!! Jedyny rozsądny wpis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryla napisał:
A Ty zrozum to człowieku, że w tym mieście nigdy nie było nic konkretnego, czym można by było się zająć w wolne dni i zająć młodzież. Miasto tak naprawdę nie miało się czym pochwalić, nawet festynów z prawdziwego zdarzenia nie było. Teraz przynajmniej się coś dzieje. A Ciebie najwyraźniej boli to, że to nie Ty wpadłeś na taki pomysł. Trochę więcej inicjatywy i weź się do roboty w końcu. A tak w ogóle to nie wiem, czy wiesz ale 1% podatku z którego się rozliczasz można przekazać na stowarzyszenie i ludzie będący w stowarzyszeniu płacą składki członkowskie. Szukają sponsorów itp. Więc i tak nic nie zwojujesz... bo mam wrażenie, że masz jakieś stare zatargi ze Szczerbickimi i dążysz po trupach do celu, tylko źle trochę wybrałeś, bo Oni mają więcej zwolenników niż przeciwników, bo dla rozwoju miasta robią bardzo dużo i szacunek im za to.
festyny to byly od zawsze i to na takim samym poziomie ale imprezy raz czy dwa razy w roku to nic tu trzeba cos podac mlodziezy zeby sie zaynteresowala a jak ktos nie lubi stanicy to nic o ile ten facet jest dyrektorem mlodziezy nie zaproponowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
tak, właśnie, domki sprząta pani prezesowa, na którą tyle niemiłych komentarzy tutaj pada. ciekawa jestem czy chociaż połowa z tych którzy tutaj wypisują bzdury była kiedykolwiek na stanicy i próbowała z kimś porozmawiać, czegoś się dowiedzieć i zapisać do stowarzyszenia [pomimo swojej 'biedoty' ] ;//
Jesli sprzata, to nie robi tego za darmo. Pewnie dostaje za to jakas kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Jesli sprzata, to nie robi tego za darmo. Pewnie dostaje za to jakas kase.
Ciekaw jestem ile Lesiuk tobie płaci za tą propagandę a może ci stołek dyrektora mok obiecał zobaczymy po wyborach jak sobie gości radzisz na nowym etacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
go%C5%9B%C4%87 napisał:
Ciekaw jestem ile Lesiuk tobie płaci za tą propagandę a może ci stołek dyrektora mok obiecał zobaczymy po wyborach jak sobie gości radzisz na nowym etacie
SUKCES przed wyborami! na stadionie kilka tysięcy fanów na koncercie DODY, więcej niż na powitaniu kardynała Dziwisza, a i pogoda nie dopisała, bo było zimno, a ludzi tłum... a na Dziwiszu to cieplutko było, a ludzi niewiele... brawo może prezes na proboszcza powinien wystartować to wtedy każda impreza murowany sukces! BRAWO za ten tłum, wszyscy burmistrza Grzyba chwalili za koncert!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert był zajebisty i fakt ludzie sobie chwala , oby więcej takich BRAWO DLA GRZYBA ZA ORGANIZACJE !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MYSIA napisał:
Koncert był zajebisty i fakt ludzie sobie chwala , oby więcej takich BRAWO DLA GRZYBA ZA ORGANIZACJE !!!!
widac ze wiocha przyjechala nikt notmalny z Miedzyrzeca nie poszedl na to dno a ile mozna byloby kupic opalu dla ubogich rodzin z miedzyrzeca ile kosztowala impreza mowi sie o 50=100 tys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='mlody' date='05 wrzesień 2010 - 22:31 ' timestamp='1283718672' post='342075'] widac ze wiocha przyjechala nikt notmalny z Miedzyrzeca nie poszedl na to dno a ile mozna byloby kupic opalu dla ubogich rodzin z miedzyrzeca ile kosztowala impreza mowi sie o 50=100 tys [/quote OPINIA Z INNEGO WĄTKU W TYM TEMACIE. No to mieliśmy pierwszy wóda-stock w Międzyrzecu Podl.dla mentów, dresiarzy, wąchaczy (25%), tyleż gówniażerii. Zatem mam pytanie jaką rangę kulturalną miało to wydarzenie? Widać jak w soczewce postępującą demoralizację w społeczeństwie i nie dziwmy się, że tych co się modlą jest tylko ok. połowy mieszkańców. To niby z tej zabawowej części ma być przyszły elektorat dla organizatora tej imprezy? Teraz ksiądz dziekan raczy zauważyć jak ważna jest jego misja w lokalnym środowisku! Git ludzie żyją w neopogaństwie i cieszą się kultem wolności która wyzwala ich z zasad moralności, odciąga od wiary, pozbawia szacunku dla uczuć wyższych. Mamy liberalizm i właściwą klakiernię, która reklamuje to jako sukces organizatorów i wielkie wydarzenie kulturalne. Czy ten beton na promenadzie jest symbolem tej wolności, tej solidarności i niby od tego to się zaczęło? Boleję, że ta obecna solidarność czczona na gruzach kawałka muru berlińskiego nie opiera się na fundamencie Nowego Testamentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie ciagle wyezdżać z tymi ubogimi mieszkańcami Międzyrzeca bo az się flaki przewracaja. Niech ida do pracy. Zimą nie było chętnych żeby śnieg odgarnąć z chodników, ale w MOPS-ie po zasiłki kolejki. Mieszkania w dobrym punkcie miasta i w niezłym standardzie za darmo, obiady dla dzieci w szkołach za darmo, podręczniki i wyprawki szkolne z dofinansowaniem. A to przecież z naszych podatów utrzymujemy całe pokolenia takich nierobów.Do roboty a nie liczyć na darmochę! A w mieście mieszkaja nie tylko znawcy sztuk wysokich i wielbiciele muzyki klasycznej ale i fani np. Dody. Trochę tolerancji dla różnych gustów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Przestańcie ciagle wyezdżać z tymi ubogimi mieszkańcami Międzyrzeca bo az się flaki przewracaja. Niech ida do pracy. Zimą nie było chętnych żeby śnieg odgarnąć z chodników, ale w MOPS-ie po zasiłki kolejki. Mieszkania w dobrym punkcie miasta i w niezłym standardzie za darmo, obiady dla dzieci w szkołach za darmo, podręczniki i wyprawki szkolne z dofinansowaniem. A to przecież z naszych podatów utrzymujemy całe pokolenia takich nierobów.Do roboty a nie liczyć na darmochę! A w mieście mieszkaja nie tylko znawcy sztuk wysokich i wielbiciele muzyki klasycznej ale i fani np. Dody. Trochę tolerancji dla różnych gustów!
Brawo!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Brawo!!!!!!!!!!
Nie obrażaj elektoratu obecnego - liczą się głosy a nie kasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie obrażaj elektoratu obecnego - liczą się głosy a nie kasa!
ANDRZEJ SZCZERBICKI na dyrektora bo ten jego braciszek kulture doprowadzil do poziomu dody i jej podobnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc napisał:
ANDRZEJ SZCZERBICKI na dyrektora bo ten jego braciszek kulture doprowadzil do poziomu dody i jej podobnym
W kim zauważasz podobiznę do Dody? W sensie obyczajności czy urody? A może talentu ..... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc napisał:
ANDRZEJ SZCZERBICKI na dyrektora MOK-u!!!
POPIERAM, bo to PRAWDZIWY ARTYSTA, człowiek o dużej wrażliwości i intuicji kulturalnej, z ogromnym bogactwem uczuć i zasobem wysublimowanej fantazji twórczej, posiadający potężne zdolności twórcze i niezbadany potencjał artystyczny, a zarazem osoba serdeczna, życzliwa, wierna swoim poglądom i gotowa do bezinteresownej pomocy. To człowiek mający świetny urok osobisty, bezpretensjonalność, oryginalność i naturalność w obyciu z przecudownym poczuciem humoru. TYLKO ON! MIEJSKA KULTURA ZASŁUGUJE NA ZMIANĘ NA LEPSZE, a żeglarze do żagli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek napisał:
POPIERAM, bo to PRAWDZIWY ARTYSTA, człowiek o dużej wrażliwości i intuicji kulturalnej, z ogromnym bogactwem uczuć i zasobem wysublimowanej fantazji twórczej, posiadający potężne zdolności twórcze i niezbadany potencjał artystyczny, a zarazem osoba serdeczna, życzliwa, wierna swoim poglądom i gotowa do bezinteresownej pomocy. To człowiek mający świetny urok osobisty, bezpretensjonalność, oryginalność i naturalność w obyciu z przecudownym poczuciem humoru. TYLKO ON! MIEJSKA KULTURA ZASŁUGUJE NA ZMIANĘ NA LEPSZE, a żeglarze do żagli!
Brzmi to tak jak opowieść o marnotrawnym synu. Jeden stracił kapitał, drugi tyra, ale czy może zostać dyrektorem? Kto mu da cielca by mógł się zabawić z kolesiami? Tylko jeden taki się trafił by wyprawić gościnę,ale czy przez to coś zyskał? Niedługo wyborcy to ocenią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Brawo!!!!!!!!!!
A władca miasta zafundował im jeszcze za nasze podatki chodniczki ,place zabaw,parkigi/dla ubogich,którzy otrzymali mieszkania w dawnym internacie.Jeden z nich nawet już kilkakrotnie występował podobno na sesji rady i wychwalał burmistrza i gwarantował poparcie wszystkich tzw "ubogich".Ale co się dziwić za eleganckie mieszkanko.z wygodami w centrum miasta otrzymane za darmchę można darczyńcę chwalić.Moja córka w spółdzielni musiała sobie kupić za cieżko zarobione pieniądze/ale pracuje w markecie za 850zł.to jest podobno bogata.Dlatego nikt z mojej rodziny nie zagłosuje na taką rozrzutną władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Brawo!!!!!!!!!!
A władca miasta zafundował im jeszcze za nasze podatki chodniczki ,place zabaw,parkigi/dla ubogich,którzy otrzymali mieszkania w dawnym internacie.Jeden z nich nawet już kilkakrotnie występował podobno na sesji rady i wychwalał burmistrza i gwarantował poparcie wszystkich tzw "ubogich".Ale co się dziwić za eleganckie mieszkanko.z wygodami w centrum miasta otrzymane za darmchę można darczyńcę chwalić.Moja córka w spółdzielni musiała sobie kupić za cieżko zarobione pieniądze/ale pracuje w markecie za 850zł.to jest podobno bogata.Dlatego nikt z mojej rodziny nie zagłosuje na taką rozrzutną władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogacz napisał:
A władca miasta zafundował im jeszcze za nasze podatki chodniczki ,place zabaw,parkigi/dla ubogich,którzy otrzymali mieszkania w dawnym internacie.Jeden z nich nawet już kilkakrotnie występował podobno na sesji rady i wychwalał burmistrza i gwarantował poparcie wszystkich tzw "ubogich".Ale co się dziwić za eleganckie mieszkanko.z wygodami w centrum miasta otrzymane za darmchę można darczyńcę chwalić.Moja córka w spółdzielni musiała sobie kupić za cieżko zarobione pieniądze/ale pracuje w markecie za 850zł.to jest podobno bogata.Dlatego nikt z mojej rodziny nie zagłosuje na taką rozrzutną władzę.
Na tym Forum to istny ,,Dzień Świra,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 37 z 41

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...